Blog Profesia.sk
dec
17

Zmeny vo vyhľadávaní na Profesia.sk. Hľadajte prácu vo svojom okolí

Autor: | Kategórie: Zákulisie Profesie | Značky:
Zmeny vo vyhľadávaní na Profesia.sk. Hľadajte prácu vo svojom okolí
Vedeli ste, že väčšina elektrokolobežiek má dojazd až 30 – 40 km? Za posledné obdobie je to populárny spôsob, ako sa vyhnúť zápcham a doraziť do práce nespotení. Za predpokladu, že dochádzate menej ako 30 km. Ak aj vy uvažujete o alternatívnom spôsobe dopravy do zamestnania, po novom si na Profesia.sk môžete pracovné ponuky vyhľadávať aj podľa vzdialenosti.

Aj na základe vašich názorov sme sa rozhodli upraviť spôsob, akým u nás funguje vyhľadávanie pracovných ponúk. Pre mnohých z vás je dôležité v akej vzdialenosti od vášho bydliska sa vaša práca nachádza. Stihnete sa dopraviť do 20 minút, musíte si pripraviť nervy na hodinové dochádzanie, alebo je škôlka či škola vášho dieťaťa po ceste?  Chceme, aby ste si mohli pracovné ponuky vyhľadávať presnejšie a presnejšie dostávať aj výsledky. A tiež, aby vás neminuli pracovné ponuky, ktoré by pre vás mohli byť zaujímavé.

Vyberajte pracovné ponuky podľa vzdialenosti

Nové vyhľadávanie na stránke Profesia.sk vám umožní v políčku lokalita zadať nielen okresné mestá a kraje, ale aj všetky mestá a obce na Slovensku, ale aj v Českej republike. Doteraz ste si mohli zvoliť napríklad okres Pezinok alebo okres Martin, po novom si môžete vybrať aj podrobnejšiu lokalitu, napríklad mestá Pezinok, Modra, Martin či Vrútky.

Ak ste si už zadali konkrétnu obec, v ďalšom kroku si môžete zvoliť aj vzdialenosť, do akej ste schopní a ochotní za prácou dochádzať. Na výber máte 10km, 20km, 30km, 60km, 100 km (napríklad Piešťany + 60 km), alebo si môžete zvoliť vyhľadávanie iba v presnej lokalite. V tom prípade sa vám zobrazia iba pracovné ponuky, ktoré budú spadať do vami zadaného okruhu.

radius-mapa

Pracovať môžete aj z domu

Sú pracovné pozície, pri ktorých zamestnávatelia nevyžadujú, aby ste chodili do kancelárie. Ide napríklad o telemarketing alebo teleprácu, preklady a tlmočníctvo, účtovnícke služby či programovanie. Môžete ich vykonávať z domu, alebo z miesta, ktoré si samy zvolíte. Takéto pracovné ponuky môžu byť zaujímavé pre kohokoľvek, preto sa vám označené ako Práca z domu zobrazia nezávisle od lokality, ktorú ste si zvolili.

Chcete pracovať v konkrétnej firme? Zistite, aké pozície má voľné

Cieľom našich zmien je, aby bolo vyhľadávanie pracovných ponúk pre vás jednoduchšie a mali ste na výber viac možností. To sme pre vás urobili aj v prvom vyhľadávacom políčku na našej domovskej stránke. Zvoľte si pracovnú pozíciu, pracovnú oblasť, kľúčové slovo alebo konkrétnu firmu. Ak nemáte predstavu, čo presne hľadáte, ponúkame odporúčania na kľúčové slová pre spomínané kategórie.

vyhľadávanie

Takto si napríklad môžete vybrať pracovnú pozíciu Grafický dizajnér v meste Piešťany a vo vzdialenosti + 60 km. Alebo si môžete zadať pracovnú oblasť Obchod v meste Košice + presná lokalita.

Miesto práce je popri plate najdôležitejším faktorom, podľa ktorého si ľudia vyberajú nové zamestnanie. Často ste nám to hovorili aj v spätnej väzbe na naše služby. Preto sme zaviedli práve zmeny v lokalite. Veríme, že tak uvidíte väčšie množstvo relevantných ponúk. Vyskúšajte si to hneď na Profesia.sk.

belanova@profesia.sk
Lucia Belanová
Copywriter
Profesia spol. s r.o.
Venuje sa oblastiam ako PR a komunikácia, no jej najväčšou vášňou je písanie textov na tie najrozličnejšie témy. Oddychuje pri filmoch a seriáloch. Keď si potrebuje vyvetrať hlavu, rada sa túla uličkami miest, alebo chodníčkami v horách.
Všetky články autora

4 komentáre

 1. Pridal: Miroslava | 3. januára 2019 11:10
  Odpovedať

  Hladam pracu ako opatrovaatelja dietata alebo upratovacka

  • Pridal: Lucia Belanová | 9. januára 2019 13:08
   Odpovedať

   Pekný deň Miroslava, prácu upratovačky si môžete zadať do vyhľadávača na http://www.profesia.sk, dokonca si môžete zvoliť aj lokalitu, v ktorej si prácu hľadáte. Pre ponuky na opatrovanie detí ale aj upratovanie sa skúste pozrieť aj na portál http://www.domelia.sk. Želáme veľa šťastia a dúfame, že rýchlo nájdete takú prácu, akú si hľadáte. Lucia.

 2. Pridal: Branislav | 27. januára 2019 11:53
  Odpovedať

  ešte keby sa dala stranka filtrovať od najlepšieho platu po najhorší

 3. Pridal: Peter Béreš | 10. apríla 2019 19:03
  Odpovedať

  Hladam si pracu ako upratovac kancelarii administrativnych budov penzionov skol a podobne .Hladam pracu na skrateny uvazok alebo na polovicny po pripade ako brigadu.V Senec a Bratislava…Tak isto hladam si pracu ako dokladac tovaru a ako pokladnik pre Tesco spolocnost v Senci a okoli…Na polovicny alebo skrateny uvazok alebo brigadne som invalidny dochodca tak si to hladam popri dochodku…

Pridať komentár

Have your say!

správa *

meno *

e-mail *

Hľadať

Najčítanejšie za mesiac

Kategórie

Facebook