Blog Profesia.sk
jan
11

Názvy pracovných ponúk, ktoré vyčaria úsmev na tvári – časť III

Autor: | Kategórie: Zákulisie Profesie | Značky: ,
Názvy pracovných ponúk, ktoré vyčaria úsmev na tvári – časť III
Rok 2020 by sme mohli označiť množstvom výrazov, prívlastok „zábavný“ však určite nezíska. Priaznivá nebola ani situácia na trhu práce. Napriek tomu sa zopár príležitostí na úsmev predsa len našlo aj na našom pracovnom portáli.

Pripraviť prehľad zábavných názvov pracovných ponúk za minulý rok nebolo práve jednoduché. Počet voľných pracovných miest najmä začiatkom roka výrazne klesol. Ako sa však trh s pracovnými ponukami prebúdzal, postupne začali pribúdať aj inzeráty, v ktorých sa kreatívnejší personalisti neváhali realizovať.

Veríme, že vám rebríček 10 najzaujímavejších názvov pracovných pozícií spríjemní začiatok roka a dúfame, že rok 2021 bude plný (nielen) veselých pracovných zážitkov a príležitostí.

#10

CEO, PPC, TPP, SEO. Niekedy je ťažké sa v rôznych, čím ďalej tým viac používaných, skratkách vyznať. O to lepšie, keď firma ich význam ihneď vysvetlí.

#9

Názov tejto ponuky práce sám o sebe vtipný nie je a takejto práci sa, samozrejme, nevysmievame. Niekedy sa však popri všetkých tých čašníkoch, operátoroch, analytikoch, vodičoch či manažéroch vyskytnú aj takéto osobité pozície a ponuka inzerátov sa tým výrazne spestrí.

#8

Kreativita personalistov nepozná hranice. V niektorých prípadoch dokonca ani hranice krajín. Zaslúžene si preto v našom zozname získavajú miesto aj ponuky práce na Profesia.cz.

#7

Táto firma zareagovala na problém s uzavretím posilňovní lákavou ponukou.

#6

Túto ponuku som overoval ja osobne. Po prvotnom podozrení, či si zo mňa niekto nerobí žarty, som začal googliť. V ten deň som z práce odchádzal obohatený o novú vedomosť, že „ješterka“ je typ vysokozdvižného vozíka. Koniec príbehu.

#5

Máme pre teba ponuku, ktorá sa neodmieta.

#4

Fráza „dobrý obchodník predá aj deravý hrniec“ je už opozeraná. To si uvedomili aj v tejto firme a vymysleli výbornú alternatívu.

#3

Doprava do práce je veľké plus, rýmovačka v ponuke má rytmus.
Na Profesia days chodí Alfonz, ty u nás získavaš bronz.

#2

Druhý rok po sebe sa do nášho rebríčka dostali mágovia. Nevieme, čím to je. Možno len autor článku príliš pozerá Harryho Pottera. Ponuku nižšie však rovno posunul na druhé miesto.

#1

Psíčkari a čajopiči odpustia. Sú dve veci, ktoré všetci milujú: kávu a mačiatka. Kto iný by preto mal vyhrať v rebríčku najvtipnejších názvov pracovných ponúk ako firma, ktorá tieto dve veci skombinovala. Navyše, všetci si po roku 2020 zaslúžime mačiatko. A kávu. Víťazovi gratulujeme.

chocholacek@profesia.sk
Lukáš Chocholáček
Customer Support Specialist
Profesia spol. s r.o.
Lukáš pracuje na oddelení Customer Care, kde zbiera a analyzuje zákaznícke podnety. Svoje spisovateľské ambície napĺňa občasným príspevkom do Profesia blogu. Vo voľnom čase ho nájdete liezť po horách, na pive alebo pri sledovaní najnovších trendov na sociálnych sieťach.
Všetky články autora

Jeden komentár

  1. Pridal: Richard Fekete | 22. marca 2021 12:27
    Odpovedať

    Psíčkari a čajopiči odpustia. Sú dve veci, ktoré všetci milujú: kávu a mačiatka. Kto iný by preto mal vyhrať v rebríčku najvtipnejších názvov pracovných ponúk ako firma, ktorá tieto dve veci skombinovala. Navyše, všetci si po roku 2020 zaslúžime mačiatko. A kávu. Víťazovi gratulujeme.

    Caffè macchiato = mačiatko; fonetická slovná hračka, nejde o zvieratko…

Pridať komentár

Have your say!

správa *

meno *

e-mail *

Hľadať

Najčítanejšie za mesiac

Kategórie

Facebook